YDS Kelime

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.6 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma AKN EGITIM HIZMETLERI
YDS Kelime mobil uygulaması sayesinde mobil cihazınızdan YDS sınavı için pratik yapabilirsiniz.

Akın Dil Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan YDS Kelime mobil uygulaması sayesinde akademik sınava hazırlanmak artık çok daha kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken YDS Kelime mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanamaya başlayabilirsiniz. YDS sınavına girmeyi düşünüyorsanız YDS  Kelime mobil uygulamasına sahip olarak pratik yapabilirsiniz. 

İngilizce dil sınavlarına hazırlanan öğrencilerin İngilizce kelime haznelerini arttırmayı amaçlayarak geliştirdiği eğitsel bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkan YDS Kelime uygulaması sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor. YDS Kelime uygulamasında 18 bölümde 2000 İngilizce kelime yine İngilizce eş anlamlarıyla eşlenmek üzere sunulur. 

Her bölümün tamamlanması kelimelerin bir kere eşlemeye sunularak ilerlenmesi şeklinde değil; uygulama tarafından kelimenin öğrenildiğinin anlaşılmasıyla gerçekleşecektir. Her bölümde bir kelimenin öğrenildiği anlaşılırsa, o kelime eşlenmek üzere sunulmaz. Bir bölümde öğrenilecek kelime kalmamışsa o bölüm tamamlanmış olur. Bir ekrandaki eşlenmek üzere sunulan İngilizce kelimelerin sayısı bölüm içindeki kelimeler öğrenildikçe artırılmaktadır. 

YDS Kelime indir
DİĞER SÜRÜMLER